O naszej firmie

Rozpoczęliśmy działalność gospodarczą 2000 roku, w Swarzędzu, co czyni nas jednym z pierwszych sklepów specjalizujących się w sprzedaży materacy w Wielkopolsce. Przez ponad dwie dekady sprzedaliśmy tysiące materacy, łóżek, stelaży i akcesoriów sypialnianych. Na tej podstawie uważamy się za specjalistów w dziedzinie zdrowego i komfortowego snu. 

W naszej ofercie prym wiodą materace, wśród, ktrórych wyróżniamy kieszonkowe, lateksowe, termoealstyczne i wysokoelastyczne, łóżka tapicerowane, z pojemnikiem na pościel oraz te bez pojemnika, łóżka sosnowe, bukowe, dębowe dostępne w wielu wybarwieniach, stelaże z regulacją manualną, elektryczną i bez regulacji, poduszki, przekładki i ochraniacze.

o naszej firmie
o naszej firmie

Salon Firmowy M&K Foam Koło

Od samego początku naszej działalności współpracujemy z największym i najbardziej cenionym producentem materacy w Polsce – fabryką M&K Foam Koło, co gwarantuje Państwu towar pierwszej jakości, bezpośrednio od producenta. Dzięki doskonałej współpracy z producentem zapewniamy bardzo szybkie terminy realizacji. Na magazynie, tzn. „od ręki” posiadamy najpopularniejsze modele materacy, natomiast każdy inny materac lub łóżko jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa już po 2-3 tygodniach od złożenia zamówienia. 

Co nas wyróżnia ?